Misy ozdobne do ogrodu

Filtry
Wykonane

Misy dekoracyjne jako ozdoby do ogrodu znane i lubiane są już od wielu lat. Kolorowe, ręcznie wykonane misy cudownie prezentują się wśród ogrodowej zieleni oraz na tarasach, balkonach i patio. Ogrodowe aranżacje to z jednej strony modny minimalizm, z drugiej zaś – bogactwo natury. Kolorowe misy dekoracyjne do ogrodu to nie tylko oryginalne ozdoby; misy mogą również pełnić funkcje poideł dla ptaków. Wystarczy nalać do nich wody i ustawić w zacisznym miejscu.

Pięknie zaaranżowany ogród wpływa korzystanie na nasze samopoczucie, zwłaszcza gdy umożliwia nam obserwowanie przyrody. Misy dekoracyjne, które pełnią rolę poidełka przyciągają do ogrodu również motyle. Płytkie poidełka zapewniają owadom dostęp do świeżej wody, niezbędnej do przeżycia, zwłaszcza podczas upalnego lata. 

Oryginalność mis ogrodowych, które znajdziecie w naszym sklepie, podkreślona jest ręcznym ich wykonaniem. Oznacza to, że nie ma dwóch takich samych mis, zatem to, co przede wszystkim je wyróżnia to niepowtarzalność. W misie wyrzeźbione są liście najróżniejszych gatunków drzew i krzewów. Kolorystyka rzeźbionych mis to harmonijne barwy natury: zielenie, lazurowe błękitny, piaskowe beże oraz żywe odcienie czerwieni i ochry.  Każda misa – poidło – wyrzeźbiona jest w zgodzie z urokiem natury. Znajdziecie w nich dostojne liście orzecha, fikuśne kształty chrzanu i łopianu, ulubiony liść Kanadyjczyków – klon oraz wiele innych. Dekoracyjna misa to modna ozdoba w nowoczesnym ogrodzie, tarasie i na balkonie.