Misa dekoracyjna – cypryjska miedź

Brak

399,00 

Dekoracyjna patera o nieregularnym, kolistym kształcie z oryginalną fakturą. Wyrzeźbione w niej liście łopianu sprawiają wrażenia, jakby uwiecznione zostały w kamiennej misie przez wiatr mocą i zmiennością natury.

Opis

Handmade

Niepowtarzalna, ręcznie wykonana misa – patera dekoracyjna to wizualne bogactwo, które stanowi zjawiskową ozdobę do domu, na taras lub do ogrodu.

Oryginalna i niepowtarzalna rzeźba

Dekoracyjna patera o nieregularnym, kolistym kształcie z oryginalną fakturą. Wyrzeźbione w niej liście łopianu sprawiają wrażenia, jakby uwiecznione zostały w kamiennej misie przez wiatr mocą i zmiennością natury. Kolorystyka rzeźby to połączenie różnych odcieni brązu z mahoniową czerwienią, dzięki czemu padające na nią światło podkreśla jej unikatową i zróżnicowaną strukturę.

Rzeźba wykonana jest z mieszanki cementowej, która daje szerokie możliwości formowania materiału i zrealizowania nieograniczonych pomysłów twórczych.

Rzeźba, dzięki powłoce polimerowej jest trwała oraz odporna na działanie czynników atmosferycznych: słońca, wiatru, deszczu i mrozu. Barwniki i impregnaty użyte do nadania paterze koloru i zabezpieczenia jej utrzymują swój kolor na wiele lat, nie żółkną i nie blakną. A co najważniejsze – są całkowicie bezpieczne dla ludzi i dla zwierząt.

Idealny pomysł na prezent

Ręcznie rzeźbiona patera dekoracyjna to idealny pomysł na prezent. Nie wiesz, co podarować swoim bliskim na rocznicę czy urodziny? Ozdobna patera to oryginalny pomysł na nietuzinkowy podarunek dla bliskich i przyjaciół.

Patera ma wiele zastosowań i może stanowić ozdobę dla różnych miejsc, jako:

  • rzeźba ogrodowa
  • ogrodowe poidło dla ptaków
  • dekoracja tarasu lub balkonu
  • ozdoba salonu, która nada każdemu wnętrzu unikalności i klimatu

Trwałość i solidność

Patera wykonana jest z mieszanki cementowej, oraz wyjątkowo wytrzymałych polimerów, których odporność na warunki atmosferyczne gwarantuje trwałość na wiele długich lat.

Informacje dodatkowe

Waga9,5 kg
Wymiary54 × 50 × 12 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Misa dekoracyjna - cypryjska miedź

399,00 

Brak w magazynie