Misa dekoracyjna – kolorowe perły drzew

Brak

399,00 

Kolista kompozycja patery fakturowana jest wyrzeźbionymi w misie liśćmi połączonymi ze sobą liniami. Mahoniowa czerwień i patynowa zieleń splatają się w malowniczą i ruchliwą całość opartą na kontraście barw.

Opis

Handmade

Niepowtarzalna, ręcznie wykonana misa – patera dekoracyjna to wizualne bogactwo, które stanowi zjawiskową ozdobę do domu, na taras lub do ogrodu.

Oryginalna i niepowtarzalna rzeźba

Kolista kompozycja patery fakturowana jest wyrzeźbionymi w misie liśćmi połączonymi ze sobą liniami. Motywy roślinne uwiecznione na powierzchni rzeźby podporządkowane są naturze. Kolory rzeźby – mahoniowa czerwień i patynowa zieleń splatają się w malowniczą i ruchliwą całość opartą na kontraście barw.

Rzeźba wykonana jest z mieszanki cementowej, która daje szerokie możliwości formowania materiału i zrealizowania nieograniczonych pomysłów twórczych.

Rzeźba, dzięki powłoce polimerowej jest trwała oraz odporna na działanie czynników atmosferycznych: słońca, wiatru, deszczu i mrozu. Barwniki i impregnaty użyte do nadania paterze koloru i zabezpieczenia jej utrzymują swój kolor na wiele lat, nie żółkną i nie blakną. A co najważniejsze – są całkowicie bezpieczne dla ludzi i dla zwierząt.

Idealny pomysł na prezent

Ręcznie rzeźbiona patera dekoracyjna to idealny pomysł na prezent. Nie wiesz, co podarować swoim bliskim na rocznicę czy urodziny? Ozdobna patera to oryginalny pomysł na nietuzinkowy podarunek dla bliskich i przyjaciół.

Patera ma wiele zastosowań i może stanowić ozdobę dla różnych miejsc, jako:

  • rzeźba ogrodowa
  • ogrodowe poidło dla ptaków
  • dekoracja tarasu lub balkonu
  • ozdoba salonu, która nada każdemu wnętrzu unikalności i klimatu

Trwałość i solidność

Patera wykonana jest z mieszanki cementowej, oraz wyjątkowo wytrzymałych polimerów, których odporność na warunki atmosferyczne gwarantuje trwałość na wiele długich lat.

Informacje dodatkowe

Waga7,5 kg
Wymiary45 × 45 × 8 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Misa dekoracyjna - kolorowe perły drzew

399,00 

Brak w magazynie