Misy dekoracyjne do domu

Misy dekoracyjne do domu

Misy dekoracyjne do domu ze sklepu orlofrzezby.pl różnią się od typowej, masowo produkowanej ceramiki. Podstawowym materiałem, z którego powstają nasze misy dekoracyjne do domu, jest beton. Ten surowy materiał pewnie niekoniecznie kojarzy Ci się z przytulnym wnętrzem Twojego domu.

Na szczęście, oprócz betonu, stosujemy też specjalistyczne barwniki. Nasze misy dekoracyjne do domu przechodzą proces częściowego wytrawiania wapnia z mieszanki betonowej. A mówiąc bardziej po ludzku, mają piękne, intensywne wybarwienie i wygląd szkliwionej ceramiki.

W rezultacie ozdobne misy dekoracyjne do domu z naszej oferty są jedyne w swoim rodzaju. Każdy egzemplarz ma inny wzór i jest unikatowy. Misy różnią się nie tylko kolorami i kształtami, ale także fakturą ceramicznej powłoki.

Sam zdecydujesz czy wolisz misy dekoracyjne do domu w barwach intensywnej czerwieni, czy może łagodniejsze, zielono-niebieskie tonacje. W naszej ofercie znajdziesz też artystyczne misy dekoracyjne do domu w kolorach złotej, polskiej jesieni, oraz w orzechowo-brązowych barwach. Przeglądając misy dekoracyjne do domu z naszego sklepu, na pewno trafisz na tę jedyną, idealnie pasującą do Twojego ulubionego stylu wystroju wnętrz.

Misy dekoracyjne do domu — intensywne czerwienie

Misy dekoracyjne do domu w nasyconych, czerwonych barwach sprawdzą się jako jaskrawy, przykuwający uwagę akcent w spokojnych wnętrzach. Te misy dekoracyjne do domu pięknie się wyróżnią na tle jasnych lub przygaszonych kolorów. Jak wszystkie nasze misy, te również będą wspaniale wyglądać w towarzystwie naturalnych materiałów, takich jak drewno czy cegła.

Czerwone misy dekoracyjne do domu mogą też uzupełniać wnętrze w bardziej zdecydowanej kolorystyce. Idealną oprawą dla tych mis dekoracyjnych do domu będzie intensywny, głęboki granat lub zieleń. Jeśli lubisz zestawienia nasyconych kolorów, misy dekoracyjne do domu z palety intensywnych czerwieni na pewno Cię zachwycą.

Misy dekoracyjne do domu — jesienne złoto

Złoto-żółte misy dekoracyjne do domu z naszej oferty podbiją Twoje serce jeśli kochasz złotą, polska jesień. Przypomnij sobie tylko szeleszczące pod nogami, żółte liście klonu. Misy dekoracyjne do domu w jesiennych kolorach stworzą idealną kompozycję z innymi jesiennymi barwami w Twoim domu. Brązy, rudości, czerwienie — wszystkie te kolory rewelacyjnie podkreślą piękne wybarwienie tych mis dekoracyjnych do domu.

Misy dekoracyjne do domu w jesiennych kolorach polubią się też z intensywnymi, nasyconymi barwami. Ciemnogranatowe lub butelkowo-zielone ściany będą dla nich fantastycznym tłem i pozwolą im w pełni zabłysnąć. A jeśli cała ściana ciemnego koloru to dla Ciebie za dużo, postaw nasze jesienne misy dekoracyjne do domu na blacie ciemno-brązowego stołu. Efekt wow murowany!

Misy dekoracyjne do domu — delikatne zielenie i błękity

Zielono-niebieskie misy dekoracyjne do domu wyraźnie różnią się intensywnością i nasyceniem barw od swoich poprzedniczek. Ich kolory są zdecydowanie łagodniejsze i delikatniejsze. Misy dekoracyjne do domu z tej palety kolorystycznej najlepiej wkomponują się w spokojne, minimalistyczne wnętrza. Jeśli jesteś fanem takiego stylu, koniecznie sprawdź nasze zielono-niebieskie misy dekoracyjne do domu.

Minimalistyczny styl, na przykład skandynawski, to również naturalne materiały. Jasne drewno, naturalne tkaniny czy kamień stworzą harmonijne połączenie z naszymi zielono-niebieskimi misami dekoracyjnymi do domu. Zestawienie tych faktur i kolorów zachwyci wszystkich, którzy doceniają naturalne materiały w wystroju wnętrz.

Misy dekoracyjne do domu — orzechowe brązy

Misy dekoracyjne do domu w kolorach brązowych mają najbardziej surowy wygląd. Połączenie ziemistych, orzechowych brązów ze szkliwionym, ceramicznym wykończeniem tych mis dekoracyjnych do domu sprawia, że robią niesamowite wrażenie.

Wybierając jedną z mis dekoracyjnych do domu z tej palety kolorystycznej, nie musisz się już zastanawiać, co będzie głównym akcentem dekoracyjnym w Twoim salonie czy holu. I masz stuprocentową pewność, że ten element wystroju zostanie zapamiętany. Nasze misy dekoracyjne do domu w brązowej tonacji zwrócą na siebie uwagę w każdym wnętrzu.

Misy dekoracyjne do domu — oryginalne rękodzieło w Twoich wnętrzach

Misy dekoracyjne do domu, które oferujemy w sklepie orlofrzezby.pl to dzieło naszych rąk. Od pomysłu, przez produkcję, aż po końcowy efekt w postaci niezwykłej, jedynej w swoim rodzaju ceramiki. Każdy kolor, sposób wykończenia i zdobienia tych mis dekoracyjnych do domu to nasze dzieło. Żaden egzemplarz się nie powtarza, każdy jest unikatowy i niepowtarzalny. Chcemy, żeby Twój dom był miejscem wyjątkowym, miejscem, do którego zapraszasz ozdoby oryginalne i niezwykłe. Dlatego w proces produkcji naszych mis dekoracyjnych do domu wkładamy całą naszą rzemieślniczą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie artystyczno-plastyczne. Kupując te misy dekoracyjne do domu, kupujesz produkt z duszą.