Misy dekoracyjne

31 Products

Filtry
Wykonane
 • ,isa dekoracyjna laskowy brzask
  339,00 

  Mocna, jakby ciosana w kamieniu, faktura misy dekoracyjnej Laskowy Brzask sprawia dość surowe wrażenie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Ale po bliższym przyjrzeniu się widać, że surowość łagodzą liście winorośli, których kształt jest delikatnie odciśnięty w betonie.

  Jesienne kolory złotej pszenicy i brązu poprzetykane są delikatnym dodatkiem zieleni. Tak jak złoto-brązowe korony jesiennych drzew błyskają jeszcze gdzieniegdzie ostatnim zielonym listkiem. Misa LASKOWY BRZASK pochodzi z jesiennej kolekcji „Whispers and shadows”.

   

 • Misa dekoracyjna splątane winorośleMisa dekoracyjna splątane winorośle
  359,00 

  Ręcznie zdobiona misa SPLĄTANE WINOROŚLE – odciśnięte w betonie gałęzie i liście winorośli zostawiły w niej fantastyczny, ozdobny wzór. Ciemny niebieski i szarość przypominają barwy deszczowego, jesiennego nieba. Nieba, pod którym dojrzewają ostanie, późne owoce winogron. Orzechowy brąz to dodatkowy jesienny akcent — kolor dojrzałych kasztanów i opadających, suchych liści.

 • -25% rabatu
  269,25 

  Brązowo-złota patera z delikatnymi nutami pistacjowej zieleni ozdobiona jest błyszczącymi w słońcu szkiełkami w kolorze szmaragdowym. Owalny kształt misy podkreślony został płynnymi liniami.

 • Misa dekoracyjna KasztanowoMisa dekoracyjna Kasztanowo Brak
  399,00 

  Zgaszony niebieski i szarość to kolory zachmurzonego, stalowego jesiennego nieba. Dlatego te właśnie kolory ozdabiają misę do ogrodu KASZTANOWO. Niebiesko-szare barwy przywodzą też na myśl wodę, stąd delikatna faktura fal. Dodatkowym akcentem są liście kasztanowca, delikatnie odciśnięte w rzeźbie tej misy. A skoro pojawił się kasztanowiec, to jest też odrobina kasztanowego brązu. Pięknego, głębokiego jesiennego koloru.

   

 • Misa dekoracyjna Moda rosaMisa dekoracyjna Moda rosa Brak
  359,00 

  MODRA ROSA to dekoracyjna misa ogrodowa w niebiesko-srebrnych barwach. Zdecydowany niebieski kolor jest delikatnie patynowany srebrną szarością. Jak odbijająca niebieskie niebo szyba, pokrywająca się pomału późnojesiennym szronem. Niebiesko-szare barwy są tłem dla roślinnej faktury. Gałązki drzew iglastych i liście bluszczu delikatnie odciśnięte w betonie, wyglądają jak mroźne wzory na oszronionych oknach. Dzięki tym kolorom i fakturze woda zbierająca się w tej misie wygląda niesamowicie.

 • Misa dekoracyjna Szepty i cienieMisa dekoracyjna Szepty i cienie Brak
  359,00 

  Piękna faktura misy SZEPTY I CIENIE zwraca uwagę niespokojną fakturą fal. Przepływająca, falująca rzeźba łagodnie łączy ze sobą dwa nieczęsto spotykane w parze kolory — czerń i błękit. Ale dzięki miękkiej fakturze, obydwa kolory spokojnie się przenikają. To nietypowe połączenie coś nam jednak przypomina. Zimne, czyste jesienne niebo to błękit, czerń to nadchodzące znienacka, zaskakujące nagłym deszczem ciemne chmury. Takie niebo widoczne jest tylko przez moment, tuż przed niespodziewanym, gwałtownym deszczem.

 • Misa dekoracyjna Niebiesko miMisa dekoracyjna Niebiesko mi Brak
  359,00 

  Piękna faktura misy NIEBIESKO MI z delikatną fakturą, która wygląda jak rozedrgana powierzchnia wody. Ale pod żywą, błękitną powierzchnią zaskakuje ostry kontrast. Spód misy jest czarny jak bezgwiezdna noc. Delikatne, niebieskie rozedrganie rzeźby przełamuje zdecydowana, surowa faktura klonowych liści. Misa wygląda tak, jakby błękitna woda unosiła jesienne liście, które spadły już z drzew.

 • Misa dekoracyjna Karminowa kropla rosyMisa dekoracyjna Karminowa kropla rosy Brak
  359,00 

  Piękna faktura misy KARMINOWA KROPLA ROSY to zasługa liści bergenii. To ich kształt został delikatnie odciśnięty w betonowej rzeźbie. Dodatkowego uroku dodają jej drobne, czerwone kamyczki, jakby od niechcenia rozsypane po brzegu. Kolory nawiązują do jesiennej zmiany barw w koronach drzew. Zgaszona, wypłowiała zieleń, której brakuje już letniej energii, miesza się tutaj z karminową czerwienią. Taką, jak na czerwonych liściach klonów i bluszczy jesienią.

 • Misa dekoracyjna Sina mgłaMisa dekoracyjna Sina mgła Brak
  399,00 

  Ręcznie zdobiona misa SINA MGŁA Szaro-niebieska mgła, która unosi się nad jesienną rzeką, filtruje przez siebie zmieniające się barwy liści — orzechowe brązy, klonowe czerwienie i bukowe stare złoto. Faktura rzecznych fal pięknie wygląda wśród falujących na jesiennym wietrze ogrodowych traw. I podkreśla delikatny ruch tafli wody, która zbiera się w tej misie po deszczu.

 • Brak
  299,25 

  Ręcznie zdobiona misa HOKUS-POKUS to oryginalna rzeźba, którą można wykorzystać na wiele sposobów – nie tylko jako dekorację w ogrodzie i na tarasie, ale również w salonie, korytarzu, kuchni, czy gabinecie.

 • Brak
  359,00 

  Ręcznie zdobiona misa DOJRZAŁE JABŁONIE to dekoracja, która wprowadzi do pomieszczenia, w którym zostanie ustawiona harmonię i równowagę. Połączenie odcieni: burgundu i głębokiej czerwień i bezpieczna kolorystyka, która ociepli każde wnętrze. Misa dekoracyjna to klasyka zgodna z duchem czasu.

 • Brak
  299,25 

  Ręcznie zdobiona misa BABIE LATO, dzięki swojej kolorystyce oraz nieregularnej, falującej strukturze wyrzeźbionych linii pozwala zachować harmonię w każdym wnętrzu. Dekoracyjna misa BABIE LATO to klasyczna elegancja połączona z nowoczesnym stylem.

 • Brak
  299,25 

  Ręcznie zdobiona misa SPADAJĄCE LIŚCIE to połączenie elegancji z oryginalnością. Dekoracyjna misa w jesiennych odcieniach pachnącego cynamonu, szlachetnej miedzi i dojrzałego orzecha to doskonałe uzupełnienie aranżacyjne salonu i tarasu.

 • Brak
  269,25 

  Ręcznie zdobiona misa WCZESNA JESIEŃ to połączenie ciepłych i miękkich odcieni jesiennych liści z błękitem porannego nieba. Oryginalna faktura rzeźby jest doskonałym tłem dla chabrowych szkiełek, które sprawiają wrażenie kropel wody Dekoracyjna misa to modna ozdoba w nowoczesnym salonie, ogrodzie, tarasie i na balkonie.

 • Brak
  269,25 

  Ręcznie zdobiona misa DŁUGIE WIECZORY to idealna dekoracja do nowoczesnego, jasnego salonu. Ręczne zdobienie misy nadaje jej wyjątkowej i oryginalnej faktury, która stanowi aktualne trendy aranżacyjne.

 • Brak
  269,25 

  Ręcznie zdobiona misa ZŁOTA JESIEŃ to połączenie odcienia złocistej gruszki z delikatnymi nutami orzechowej zieleni. Ręczne zdobienie misy nadaje jej wyjątkowej i oryginalnej faktury, która stanowi aktualne trendy aranżacyjne.

Misy dekoracyjne

Misy dekoracyjne to pierwszy produkt, który był dostępny w naszym sklepie. Produkt oryginalny i unikatowy. Misy dekoracyjne, które przedstawiamy Ci w sklepie orlofrzezby.pl to dzieło naszych rąk. Wymyślone i wyprodukowane od początku do końca przez nas. Od naszkicowania pomysłu i stworzenie projektu, przez skomponowanie mieszanki betonowej, po wybór koloru wykończenia każdej misy dekoracyjnej. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Każda z naszych mis dekoracyjnych jest jedyna w swoim rodzaju. Każda z nich z niepowtarzalnym wzorem i kolorem. W produkcję naszych mis dekoracyjnych wkładamy całą swoją rzemieślniczą wiedzę. I wieloletnie doświadczenie artystyczno-plastyczne.

Betonowe, kolorowe misy dekoracyjne

Kiedy powstał pomysł na nasze misy dekoracyjne, założyliśmy, że najważniejsza jest dla nas trwałość tych dekoracji. Dlatego przy wyborze materiału zdecydowaliśmy się na beton. Solidny i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Ale nasze misy dekoracyjne miały też ozdabiać ogrody i tarasy. Do betonu dołożyliśmy więc barwniki, które tworzą na ich powierzchni wybarwienie o wyglądzie szkliwionej ceramiki. I tak właśnie powstały te wyjątkowe i kolorowe misy dekoracyjne. Czarujące i nietuzinkowe ozdoby do każdego domu i ogrodu.

Oryginalne misy dekoracyjne do każdego wnętrza

A może zamiast do ogrodu, potrzebujesz oryginalnej dekoracji do domu? Nie ma problemu. Nasze misy dekoracyjne równie pięknie wyglądają we wnętrzach. Możesz postawić je na stole jako misę na owoce lub dekorację samą w sobie. Dzięki temu, że misy dekoracyjne dostępne są w wielu kolorach, na pewno znajdziesz taką, która podkreśli wyjątkowy wystrój Twojego domu. I doda Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Jeśli cenisz rzemiosło artystyczne i przedmioty jedyne w swoim rodzaju, misy dekoracyjne z naszego sklepu z pewnością przyprawią Cię o szybsze bicie serca.

Misy dekoracyjne ze sklepu orlofrzezby.pl

Jak najłatwiej odpowiesz sobie na pytanie, czy misy dekoracyjne z naszego sklepu to produkt dla Ciebie? Sprawdź jeszcze raz, czym się wyróżniają wśród szerokiej oferty dekoracji do ogrodu i domu. 

Nasze misy dekoracyjne są solidne i wytrzymałe. Wykorzystanie betonu do ich produkcji sprawia, że nie kupujesz dekoracji na jeden sezon. Ale beton to nie wszystko. W produkcji tych mis dekoracyjnych użyliśmy specjalnych barwników, które nadają im wyglądu kolorowej, szkliwionej ceramiki. Tak że jeśli cenisz naturalne materiały, misy dekoracyjne z naszego sklepu będą pięknym, barwnym akcentem w Twoim ogrodzie. 

A jeżeli nie masz ogrodu, możesz ustawić te misy dekoracyjne na tarasie, balkonie czy w domu. Ich oryginalne kształty, kolory i wzory sprawdzą się też we wnętrzach. W końcu chcesz, żeby Twój dom zachwycał wystrojem. Nietuzinkowe rzemiosło artystyczne, takie jak misy z naszego sklepu, na pewno Cię oczaruje i zostanie w Twoim domu czy ogrodzie na długo.