Misa dekoracyjna – cuda i dziwy

359,00 

Brak

Niebiesko-złota patera ozdobiona jest nieregularną, falującą strukturą linii, które nadają rzeźbie wrażenia głębi. Czarne i bursztynowe szkiełka delikatnie odbijają światło słońca. Całość inspirowana jest pięknem natury, dzięki czemu rzeźba wygląda w ogrodzie tak, jakby była częścią flory i fauny.

Opis

Handmade

Niepowtarzalna, ręcznie wykonana misa – patera dekoracyjna to wizualne bogactwo, które stanowi zjawiskową ozdobę do domu, na taras lub do ogrodu.

Oryginalna i niepowtarzalna rzeźba

Niebiesko-złota patera ozdobiona jest nieregularną, falującą strukturą linii, które nadają rzeźbie wrażenia głębi. Dodatkowym elementem zdobienia są zatopione w misie czarne i bursztynowe szkiełka, które delikatnie odbijają światło słońca. Całość inspirowana jest pięknem natury, dzięki czemu rzeźba wygląda w ogrodzie tak, jakby była częścią flory i fauny.

Rzeźba wykonana jest z mieszanki cementowej, która daje szerokie możliwości formowania materiału i zrealizowania nieograniczonych pomysłów twórczych.

Rzeźba, dzięki powłoce polimerowej jest trwała oraz odporna na działanie czynników atmosferycznych: słońca, wiatru, deszczu i mrozu. Barwniki i impregnaty użyte do nadania paterze koloru i zabezpieczenia jej utrzymują swój kolor na wiele lat, nie żółkną i nie blakną. A co najważniejsze – są całkowicie bezpieczne dla ludzi i dla zwierząt.

Idealny pomysł na prezent

Ręcznie rzeźbiona patera dekoracyjna to idealny pomysł na prezent. Nie wiesz, co podarować swoim bliskim na rocznicę czy urodziny? Ozdobna patera to oryginalny pomysł na nietuzinkowy podarunek dla bliskich i przyjaciół.

Patera ma wiele zastosowań i może stanowić ozdobę dla różnych miejsc, jako:

  • rzeźba ogrodowa
  • ogrodowe poidło dla ptaków
  • dekoracja tarasu lub balkonu
  • ozdoba salonu, która nada każdemu wnętrzu unikalności i klimatu

Trwałość i solidność

Patera wykonana jest z mieszanki cementowej, oraz wyjątkowo wytrzymałych polimerów, których odporność na warunki atmosferyczne gwarantuje trwałość na wiele długich lat.

Informacje dodatkowe

Waga11.5 kg
Wymiary50 × 50 × 12 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Misa dekoracyjna - cuda i dziwy

359,00 

Brak w magazynie