Misy dekoracyjne ogrodowe na wodę

24 Products

Filtry
Wykonane
  • ,isa dekoracyjna laskowy brzask
   339,00 

   Mocna, jakby ciosana w kamieniu, faktura misy dekoracyjnej Laskowy Brzask sprawia dość surowe wrażenie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Ale po bliższym przyjrzeniu się widać, że surowość łagodzą liście winorośli, których kształt jest delikatnie odciśnięty w betonie.

   Jesienne kolory złotej pszenicy i brązu poprzetykane są delikatnym dodatkiem zieleni. Tak jak złoto-brązowe korony jesiennych drzew błyskają jeszcze gdzieniegdzie ostatnim zielonym listkiem. Misa LASKOWY BRZASK pochodzi z jesiennej kolekcji „Whispers and shadows”.

    

  • Misa dekoracyjna splątane winorośleMisa dekoracyjna splątane winorośle
   359,00 

   Ręcznie zdobiona misa SPLĄTANE WINOROŚLE – odciśnięte w betonie gałęzie i liście winorośli zostawiły w niej fantastyczny, ozdobny wzór. Ciemny niebieski i szarość przypominają barwy deszczowego, jesiennego nieba. Nieba, pod którym dojrzewają ostanie, późne owoce winogron. Orzechowy brąz to dodatkowy jesienny akcent — kolor dojrzałych kasztanów i opadających, suchych liści.

  • -25% rabatu
   269,25 

   Brązowo-złota patera z delikatnymi nutami pistacjowej zieleni ozdobiona jest błyszczącymi w słońcu szkiełkami w kolorze szmaragdowym. Owalny kształt misy podkreślony został płynnymi liniami.

  • Misa dekoracyjna KasztanowoMisa dekoracyjna Kasztanowo Brak
   399,00 

   Zgaszony niebieski i szarość to kolory zachmurzonego, stalowego jesiennego nieba. Dlatego te właśnie kolory ozdabiają misę do ogrodu KASZTANOWO. Niebiesko-szare barwy przywodzą też na myśl wodę, stąd delikatna faktura fal. Dodatkowym akcentem są liście kasztanowca, delikatnie odciśnięte w rzeźbie tej misy. A skoro pojawił się kasztanowiec, to jest też odrobina kasztanowego brązu. Pięknego, głębokiego jesiennego koloru.

    

  • Misa dekoracyjna Moda rosaMisa dekoracyjna Moda rosa Brak
   359,00 

   MODRA ROSA to dekoracyjna misa ogrodowa w niebiesko-srebrnych barwach. Zdecydowany niebieski kolor jest delikatnie patynowany srebrną szarością. Jak odbijająca niebieskie niebo szyba, pokrywająca się pomału późnojesiennym szronem. Niebiesko-szare barwy są tłem dla roślinnej faktury. Gałązki drzew iglastych i liście bluszczu delikatnie odciśnięte w betonie, wyglądają jak mroźne wzory na oszronionych oknach. Dzięki tym kolorom i fakturze woda zbierająca się w tej misie wygląda niesamowicie.

  • Misa dekoracyjna Szepty i cienieMisa dekoracyjna Szepty i cienie Brak
   359,00 

   Piękna faktura misy SZEPTY I CIENIE zwraca uwagę niespokojną fakturą fal. Przepływająca, falująca rzeźba łagodnie łączy ze sobą dwa nieczęsto spotykane w parze kolory — czerń i błękit. Ale dzięki miękkiej fakturze, obydwa kolory spokojnie się przenikają. To nietypowe połączenie coś nam jednak przypomina. Zimne, czyste jesienne niebo to błękit, czerń to nadchodzące znienacka, zaskakujące nagłym deszczem ciemne chmury. Takie niebo widoczne jest tylko przez moment, tuż przed niespodziewanym, gwałtownym deszczem.

  • Misa dekoracyjna Niebiesko miMisa dekoracyjna Niebiesko mi Brak
   359,00 

   Piękna faktura misy NIEBIESKO MI z delikatną fakturą, która wygląda jak rozedrgana powierzchnia wody. Ale pod żywą, błękitną powierzchnią zaskakuje ostry kontrast. Spód misy jest czarny jak bezgwiezdna noc. Delikatne, niebieskie rozedrganie rzeźby przełamuje zdecydowana, surowa faktura klonowych liści. Misa wygląda tak, jakby błękitna woda unosiła jesienne liście, które spadły już z drzew.

  • Misa dekoracyjna Karminowa kropla rosyMisa dekoracyjna Karminowa kropla rosy Brak
   359,00 

   Piękna faktura misy KARMINOWA KROPLA ROSY to zasługa liści bergenii. To ich kształt został delikatnie odciśnięty w betonowej rzeźbie. Dodatkowego uroku dodają jej drobne, czerwone kamyczki, jakby od niechcenia rozsypane po brzegu. Kolory nawiązują do jesiennej zmiany barw w koronach drzew. Zgaszona, wypłowiała zieleń, której brakuje już letniej energii, miesza się tutaj z karminową czerwienią. Taką, jak na czerwonych liściach klonów i bluszczy jesienią.

  • Misa dekoracyjna Sina mgłaMisa dekoracyjna Sina mgła Brak
   399,00 

   Ręcznie zdobiona misa SINA MGŁA Szaro-niebieska mgła, która unosi się nad jesienną rzeką, filtruje przez siebie zmieniające się barwy liści — orzechowe brązy, klonowe czerwienie i bukowe stare złoto. Faktura rzecznych fal pięknie wygląda wśród falujących na jesiennym wietrze ogrodowych traw. I podkreśla delikatny ruch tafli wody, która zbiera się w tej misie po deszczu.

  • Brak
   299,25 

   Ręcznie zdobiona misa HOKUS-POKUS to oryginalna rzeźba, którą można wykorzystać na wiele sposobów – nie tylko jako dekorację w ogrodzie i na tarasie, ale również w salonie, korytarzu, kuchni, czy gabinecie.

  • Brak
   299,25 

   Ręcznie zdobiona misa BABIE LATO, dzięki swojej kolorystyce oraz nieregularnej, falującej strukturze wyrzeźbionych linii pozwala zachować harmonię w każdym wnętrzu. Dekoracyjna misa BABIE LATO to klasyczna elegancja połączona z nowoczesnym stylem.

  • Brak
   299,25 

   Ręcznie zdobiona misa SPADAJĄCE LIŚCIE to połączenie elegancji z oryginalnością. Dekoracyjna misa w jesiennych odcieniach pachnącego cynamonu, szlachetnej miedzi i dojrzałego orzecha to doskonałe uzupełnienie aranżacyjne salonu i tarasu.

  • Brak
   399,00 

   Dekoracyjna patera o nieregularnym, kolistym kształcie z oryginalną fakturą. Wyrzeźbione w niej liście łopianu sprawiają wrażenia, jakby uwiecznione zostały w kamiennej misie przez wiatr mocą i zmiennością natury.

  • Brak
   399,00 

   Inspirowana dbałością o detale natury misa dekoracyjna. Wyrzeźbione w misie liście chrzanu w połączeniu z mocnymi barwami jesiennej czerwieni idealizują i harmonizują naturę, którą odzwierciedlają.

  • Brak
   399,00 

   Handmade Niepowtarzalna, ręcznie wykonana misa – patera dekoracyjna to wizualne bogactwo, które stanowi zjawiskową ozdobę do domu, na taras lub do ogrodu. Oryginalna i niepowtarzalna rzeźba Dekoracyjna misa z linearnymi rzeźbieniami, tworzącymi spiralne pręgi. Głównym akcentem poidełka są wyrzeźbione w nim liście. Dzięki harmonijnemu połączeniu kolorów turkusowego z seledynowym oraz akcentami złoceń…

  • Brak
   279,00 

   Ręcznie wykonana brązowo-zielona misa ozdobiona jest błyszczącymi w słońcu szkiełkami w kolorze bursztynowym. Kolory te harmonijnie podkreślają wyrzeźbione w misie kształt i fakturę liści orzecha włoskiego.

  Misy dekoracyjne do ogrodu z oferty sklepu orlofrzezby.pl to ozdoby jedyne w swoim rodzaju. Nie znajdziesz takich (ani podobnych ?) w żadnym innym sklepie z ogrodowymi dekoracjami. 

  Czy jesteśmy tego pewni? Na 100%! Misy dekoracyjne do ogrodu, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały wymyślone i stworzone przez… właścicielkę tego sklepu. To właśnie dlatego są oryginalne i niepowtarzalne. Takich mis dekoracyjnych do ogrodu nie kupisz nigdzie indziej.

  Zajrzyj do naszego sklepu i sprawdź, które misy dekoracyjne do ogrodu najlepiej wpasują się w projekt Twojego ogrodu. Do wyboru masz wiele kolorów i wzorów — każdy inny i wyjątkowy. 

  Misy wodne — artystyczne ozdoby do ogrodu

  Misy wodne do ogrodu ze sklepu orlofrzezby.pl powstały według pomysłu i projektu właścicielki sklepu. Wyobraź sobie tylko — kupując te misy wodne, stawiasz w ogrodzie małe dzieło sztuki, stworzone przez artystkę-plastyczkę. Zaprojektowane i wykonane od początku do końca przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych. Twoje prywatne, ogrodowe dzieło sztuki!

  Każdy wzór, wybarwienie, rzeźbienie, które zdobi te misy wodne, jest inne. Każda ozdobna misa wodna powstaje według indywidualnego, niepowtarzalnego projektu. Nawet gdybyś chciał kupić dwa takie same egzemplarze i postawić wśród ogrodowych ścieżek dwie identyczne misy wodne, nie ma takiej możliwości ?

  Na szczęście wybór ogrodowych mis wodnych jest szeroki i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Żywe czerwienie, łagodniejsze odcienie niebieskiego, ziemiste brązy — sam zdecyduj, która misa wodna będzie idealna do Twojego ogrodu. Obejrzyj ogrodowe misy wodne na naszej stronie i wybierz te, które najlepiej wkomponują się w krajobraz Twojej działki. 

  Misy ogrodowe na wodę — piękne i solidne

  Misy ogrodowe na wodę są nie tylko piękne i oryginalne, ale także solidne i trwałe. Beton, z którego zostały zrobione, to bardzo wytrzymały materiał. Nasze misy ogrodowe na wodę zniosą największe upały i deszcze w Twoim ogrodzie. Nie straszne im też niskie temperatury. Nasze misy ogrodowe na wodę będą ozdobą Twojego ogrodu przez cały rok. 

  Równie wytrzymała co beton jest ceramiczna powłoka, którą wykończone są misy. Powłoka ta powstaje dzięki specjalistycznemu barwnikowi do betonu, który gwarantuje trwałość wybarwienia. Dzięki niemu Twoja misa ogrodowa na wodę nie straci koloru ani nie wyblaknie. I będzie cieszyć oczy wyjątkowymi barwami i wzorami przez wiele kolejnych sezonów. 

  Misa wodna — Twoje mini oczko wodne

  Specjalistyczny barwnik do betonu sprawia, że każda misa wodna pokryta jest powłoką podobną do ceramicznego wykończenia. Dzięki temu deszczówka czy woda ze zraszacza na trawniku zatrzymuje się w niej (nie wsiąka w beton) i tworzy mini oczko wodne. Ruchome oczko wodne, bo możesz je postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie i przestawiać zgodnie z własnym widzimisię. Albo poprosić specjalistę, żeby doradził, gdzie misa wodna sprawdzi się najlepiej. 

  Możesz też skonsultować decyzję, gdzie postawić misę wodną z… krzewami i drzewami w Twoim ogrodzie. Zastanów się, które rośliny przyciągają najwięcej owadów. Misa wodna postawiona obok nich może być poidełkiem dla zapracowanych pszczół i trzmieli. Na pewno z przyjemnością przysiądą, odpoczną i napiją się wody z takiego oczka wodnego. Pamiętaj tylko, że misa wodna dla owadów nie powinna być zbyt głęboka. A jeśli jest, wrzuć do niej kilka kamyków i patyczków, żeby ułatwić owadom bezpieczny dostęp do wody.

  Misa na wodę do ogrodu — miejsce kąpieli dla ptaków

  Jeśli ustawisz misę na wodę do ogrodu koło wysokich traw albo gęstych krzewów, stworzysz bezpieczne miejsce dla ptaków mieszkających w Twoim ogrodzie. Spokojna przestrzeń z oczkiem wodnym na pewno zwabi latających gości, a może nawet pozwoli Ci na obserwacje ptasich kąpieli?

  Misa na wodę do ogrodu wabiąca ptaki to niewątpliwie duża atrakcja. Żeby Twoi skrzydlaci sąsiedzi chętnie z niej korzystali, przypilnuj kilku rzeczy. Misa na wodę do ogrodu powinna stać w zacienionym miejscu. Rozgrzany beton i ciepła woda raczej nie zachęcą ptaków do kąpieli. Wymieniaj wodę na świeżą i czystą. Dzięki temu twoja misa na wodę do ogrodu nie zamieni się w brudne, nieatrakcyjne bajorko. I przypilnuj swoich czworonogów, żeby Twój ogród był dla ptaków bezpiecznym miejscem.

  Misa ogrodowa na wodę — piękny element ogrodowego krajobrazu

  Jak widzisz, misa ogrodowa na wodę spełnia praktyczne funkcje na Twojej działce. Zachęca do odwiedzin ptaki, które chętnie się w niej ochłodzą i wykąpią. Misa ogrodowa na wodę pozwoli też na chwilę odpoczynku owadom, które pracowicie zapylają kwiatki w Twoim ogrodzie. 

  Ale nie zapominaj o najważniejszym — misa ogrodowa na wodę to przede wszystkim dekoracja. Przy projektowaniu ścieżek i nasadzeń na działce, możesz dopasować kolor i rzeźbę misy do konkretnych roślin. Czerwona misa ogrodowa na wodę skomponuje się z kwitnącymi na czerwono tulipanami albo różami. A niezapominajki czy lawenda docenią towarzystwo niebieskiej misy ogrodowej na wodę. Którąkolwiek wybierzesz, misa ogrodowa na wodę z oferty sklepu orlofrzezby.pl na pewno będzie pięknym uzupełnieniem Twojego ogrodu.