Misy dekoracyjne

Misy dekoracyjne

Misy dekoracyjne to pierwszy produkt, który był dostępny w naszym sklepie. Produkt oryginalny i unikatowy. Misy dekoracyjne, które przedstawiamy Ci w sklepie orlofrzezby.pl to dzieło naszych rąk. Wymyślone i wyprodukowane od początku do końca przez nas. Od naszkicowania pomysłu i stworzenie projektu, przez skomponowanie mieszanki betonowej, po wybór koloru wykończenia każdej misy dekoracyjnej. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Każda z naszych mis dekoracyjnych jest jedyna w swoim rodzaju. Każda z nich z niepowtarzalnym wzorem i kolorem. W produkcję naszych mis dekoracyjnych wkładamy całą swoją rzemieślniczą wiedzę. I wieloletnie doświadczenie artystyczno-plastyczne.

Betonowe, kolorowe misy dekoracyjne

Kiedy powstał pomysł na nasze misy dekoracyjne, założyliśmy, że najważniejsza jest dla nas trwałość tych dekoracji. Dlatego przy wyborze materiału zdecydowaliśmy się na beton. Solidny i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Ale nasze misy dekoracyjne miały też ozdabiać ogrody i tarasy. Do betonu dołożyliśmy więc barwniki, które tworzą na ich powierzchni wybarwienie o wyglądzie szkliwionej ceramiki. I tak właśnie powstały te wyjątkowe i kolorowe misy dekoracyjne. Czarujące i nietuzinkowe ozdoby do każdego domu i ogrodu.

Oryginalne misy dekoracyjne do każdego wnętrza

A może zamiast do ogrodu, potrzebujesz oryginalnej dekoracji do domu? Nie ma problemu. Nasze misy dekoracyjne równie pięknie wyglądają we wnętrzach. Możesz postawić je na stole jako misę na owoce lub dekorację samą w sobie. Dzięki temu, że misy dekoracyjne dostępne są w wielu kolorach, na pewno znajdziesz taką, która podkreśli wyjątkowy wystrój Twojego domu. I doda Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Jeśli cenisz rzemiosło artystyczne i przedmioty jedyne w swoim rodzaju, misy dekoracyjne z naszego sklepu z pewnością przyprawią Cię o szybsze bicie serca.

Misy dekoracyjne ze sklepu orlofrzezby.pl

Jak najłatwiej odpowiesz sobie na pytanie, czy misy dekoracyjne z naszego sklepu to produkt dla Ciebie? Sprawdź jeszcze raz, czym się wyróżniają wśród szerokiej oferty dekoracji do ogrodu i domu. 

Nasze misy dekoracyjne są solidne i wytrzymałe. Wykorzystanie betonu do ich produkcji sprawia, że nie kupujesz dekoracji na jeden sezon. Ale beton to nie wszystko. W produkcji tych mis dekoracyjnych użyliśmy specjalnych barwników, które nadają im wyglądu kolorowej, szkliwionej ceramiki. Tak że jeśli cenisz naturalne materiały, misy dekoracyjne z naszego sklepu będą pięknym, barwnym akcentem w Twoim ogrodzie. 

A jeżeli nie masz ogrodu, możesz ustawić te misy dekoracyjne na tarasie, balkonie czy w domu. Ich oryginalne kształty, kolory i wzory sprawdzą się też we wnętrzach. W końcu chcesz, żeby Twój dom zachwycał wystrojem. Nietuzinkowe rzemiosło artystyczne, takie jak misy z naszego sklepu, na pewno Cię oczaruje i zostanie w Twoim domu czy ogrodzie na długo.