Organizery

2 Products

Filtry
Wykonane
  • 125,00 

   Designerski wieszak ścienny to rozwiązanie w przypadku braku powierzchni użytkowej w niewielkich przestrzeniach mieszkalnych. Niewielkich gabarytów wieszak nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na zorganizowanie miejsca na wiele przedmiotów, które chcemy by były pod ręką. Konstrukcja wieszaka zapewnia wyjątkową wytrzymałość, pozwalając na bezpieczne i wygodne przechowywanie zarówno lekkich akcesoriów, takich jak klucze oraz nieco cięższych – kurtek, szalików, czapek.

  • 115,00 

   Biurko samo się nie ogarnie, a bałagan sam się nie posprząta. Dlatego też w niektórych sytuacjach przybornik jest absolutnie niezbędny. Organizer na biurko zapobiega takim sytuacjom jak: uciekające długopisy, odlatujące na wietrze karteczki, znikające spinacze, zagubione klucze.

  Przyborniki na biurko nie muszą wyglądać jak tania, plastikowa zabawka. Idąc z duchem ekologii oraz aktualnych trendów wnętrzarskich zapanowała radośnie moda na drewniane organizery na biurko. Zamiast cienkiego plastiku wykorzystuje się ręcznie obrobione drewno, by stworzyć akcesoria, które są nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Zaprojektowane z dbałością o każdy detal drewniane przyborniki na biurko to najlepszy wybór dla dzieci i dorosłych.  Dziecięcy pokój to nie tylko miejsce zabaw. Jest to również miejsce, gdzie dzieci odrabiają lekcje. Aby zapewnić dzieciom komfortowe warunki do nauki należy zadbać przede wszystkim o porządek i odpowiednią organizację miejsca pracy. Biurko, szafka na książki, szuflada na zeszyty i organizer przybornik na długopisy, gumki do mazania, karteczki samoprzylepne.