Wieszak ścienny organizer

125,00 

Designerski wieszak ścienny to rozwiązanie w przypadku braku powierzchni użytkowej w niewielkich przestrzeniach mieszkalnych. Niewielkich gabarytów wieszak nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na zorganizowanie miejsca na wiele przedmiotów, które chcemy by były pod ręką. Konstrukcja wieszaka zapewnia wyjątkową wytrzymałość, pozwalając na bezpieczne i wygodne przechowywanie zarówno lekkich akcesoriów, takich jak klucze oraz nieco cięższych – kurtek, szalików, czapek.

2 w magazynie

Opis

Drewniany wieszak ścienny z 4 hakami na klucze oraz półką. Designerski wieszak ścienny to rozwiązanie w przypadku braku powierzchni użytkowej w niewielkich przestrzeniach mieszkalnych. Niewielkich gabarytów wieszak nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na zorganizowanie miejsca na wiele przedmiotów, które chcemy by były pod ręką. Konstrukcja wieszaka zapewnia wyjątkową wytrzymałość, pozwalając na bezpieczne i wygodne przechowywanie zarówno lekkich akcesoriów, takich jak klucze oraz nieco cięższych – kurtek, szalików, czapek.

Nadaj swojemu wnętrzu stylu. Drewniane akcesoria dekoracyjno-użytkowe stanowią stylowy i funkcjonalny dodatek, który ułatwia codzienne życie i pozwala cieszyć się wyjątkowym klimatem w naszym domu.

Proponowane przez nas wieszaki są produktami wykonanymi ręcznie (nie pochodzą z taśmowej produkcji masowej). Materiały użyte do ich stworzenia są wysokiej jakości, solidne, trwałe i bezpieczne, a co ważne – poddawane są testom kontroli jakości (wszystkie zdały test śpiewająco). Chcemy, by nasze dekoracje pozostały z Wami, jak najdłużej, dlatego też wybieramy drewno, jako materiał podstawowy.

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Wymiary37 × 27 × 2 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…

Wieszak ścienny organizer

125,00 

2 w magazynie