Misy dekoracyjne do ogrodu

Misy dekoracyjne do ogrodu

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z produkcją mis dekoracyjnych do ogrodu, szukaliśmy wytrzymałych materiałów. Wybraliśmy beton, bo chcemy, żeby nasze dekoracje ogrodowe mogły spędzać cały rok na świeżym powietrzu. Niezależnie od pogody i pory roku, misy dekoracyjne do ogrodu z naszego sklepu prezentują się tak samo pięknie. Specjalistyczny barwnik do betonu tworzy na powierzchni naszych mis warstwę przypominającą szkliwienie ceramiczne. Dzięki temu piękne kolory mis dekoracyjnych do ogrodu z naszej oferty nie blakną na słońcu i są odporne na wypłukiwanie przez deszcz. Kupując nasze misy dekoracyjne do ogrodu, kupujesz oryginalną, całoroczną ozdobę ogrodową.

Misy dekoracyjne do ogrodu na wiosnę

Ceramiczne szkliwienie, które tworzy się na powierzchni tych mis dekoracyjnych do ogrodu, sprawia, że nie straszny im wiosenny deszcz. Woda nie wsiąka w betonową misę, ale tworzy na niej mały zbiornik wodny. Dzięki temu nasze misy dekoracyjne do ogrodu mogą służyć jako poidła dla ptaków, które odwiedzają Twój ogród.

Jeśli zastanawiałeś się nad tym, jak zachęcić więcej latających stworzeń — owadów i ptaków, do odwiedzin w Twoim ogrodzie, nasze misy dekoracyjne do ogrodu mogą Ci pomóc. Mały zbiornik wodny, który tworzy się na powierzchni tych mis, na pewno zwabi wróble i sikorki, które lubią korzystać z wodnych kąpieli. Nie tylko wiosną, ale też w upalne, letnie dni.

Misy dekoracyjne do ogrodu odporne na letnie upały

Proces wybarwiania, który stosujemy w produkcji tych mis dekoracyjnych do ogrodu, utrwala kolory. Dzięki temu nasze misy dekoracyjne do ogrodu są odporne na upały, a ich wybarwienie nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Niezależnie od tego, na jaki kolor misy się zdecydujesz, masz gwarancję, że pozostanie on taki sam przez lata.

Upalne lato to zdecydowanie najpiękniejszy czas w ogrodzie. Bujna zieleń drzew i krzewów, z kolorowymi akcentami kwiatów i owoców. Misy dekoracyjne do ogrodu, które oferujemy w sklepie orlofrzezby.pl, będą dodatkowym barwnym elementem w Twoim ogrodzie. A dzięki wytrzymałym materiałom i trwałemu wybarwieniu, nasze misy dekoracyjne do ogrodu dotrzymają Ci towarzystwa nie tylko latem.

Misy dekoracyjne do ogrodu na jesień

Wzory na naszych misach dekoracyjnych do ogrodu to odciśnięte liście różnych drzew i krzewów. Te oryginalne faktury wspaniale wyglądają w towarzystwie jesiennych liści, opadających z drzew. Dzięki temu, że oferujemy misy o różnym wybarwieniu, kolory naszych mis dekoracyjnych do ogrodu możesz dobrać tak, żeby pasowały do roślin w Twoim ogrodzie.

A kiedy złota, polska jesień zamieni się w burą, niekończącą się szarugę, misy z naszego sklepu pozostaną optymistycznym, barwnym elementem w Twoim ogrodzie. Nawet w najgorszy deszcz czy słotę, nasze kolorowe misy dekoracyjne do ogrodu przypomną Ci o ciepłych, słonecznych dniach w środku lata.

Misy dekoracyjne do ogrodu wytrzymałe na zimowe mrozy

Żywe kolory tych mis dekoracyjnych do ogrodu będą się też wyraźnie odcinać na tle białego śniegu zimą. Intensywne kolory zwabią ptaki, które z przyjemnością wykąpią się w zebranym w misie śniegu. Nie przejmuj się przymrozkami czy temperaturą poniżej zera. Misy dekoracyjne do ogrodu z naszej oferty są odporne na mróz i śnieg, a niskie temperatury nie mają wpływu na ich wygląd.

Także podczas długich, zimowych miesięcy nasze misy dekoracyjne do ogrodu podtrzymają Cię na duchu. Ich kolory i faktury ożywią wspomnienie lata i pomogą złagodzić tęsknotę za cieplejszą pogodą. Misy dekoracyjne do ogrodu z naszej oferty będą ozdobą Twojego ogrodu przez cały rok.

Misy dekoracyjne do ogrodu na wiele sezonów

W sklepie orlofrzerzby.pl kupisz misy dekoracyjne do ogrodu, które zostaną z Tobą na wiele lat.

Niezwykłą trwałość i wytrzymałość naszych mis zapewnia beton. Materiał odporny na zarówno na ulewne deszcze jak i wielkie upały. Elementem, który sprawia, że misy dekoracyjne do ogrodu z naszej oferty są tak wyjątkowe, jest technika barwienia. Dzięki używanej przez nas metodzie, na powierzchni mis tworzy się powłoka o wyglądzie szkliwionej ceramiki. Ta ona sprawia, że kolory naszych mis dekoracyjnych do ogrodu nie blakną i są wyjątkowo trwałe.

Jeśli szukasz produktu trwałego i pięknego, a do tego cenisz ceramikę artystyczną i rzemieślnicze dzieła sztuki, nie mogłeś trafić lepiej. Misy dekoracyjne do ogrodu ze sklepu orlofrzezby.pl będą nieodłączną częścią Twojego ogrodu przez kolejne sezony.

Całoroczne misy dekoracyjne do ogrodu i na taras

Technika wybarwiania, którą stosujemy, produkując nasze misy dekoracyjne, została przez nas wybrana nie bez powodu. Po pierwsze, szkliwione wykończenie sprawia, że misy wyglądają jak kolorowa ceramika. Zapomnisz o tym, że masz do czynienia z naczyniem z betonu. Po drugie, dzięki użytemu sposobowi wybarwienia, misy ceramiczne nie tracą koloru. Są odporne na działanie promieni słonecznych i zachowują piękne wybarwienie na wiele lat (Pamiętasz? Najważniejsza jest dla nas trwałość). Misy dekoracyjne z naszego sklepu będą nieodłączną częścią Twojego ogrodu przez kolejne sezony.

Misy dekoracyjne jako ozdoby do ogrodu znane i lubiane są już od wielu lat. Kolorowe, ręcznie wykonane misy cudownie prezentują się wśród ogrodowej zieleni oraz na tarasach, balkonach i patio. Ogrodowe aranżacje to z jednej strony modny minimalizm, z drugiej zaś – bogactwo natury. Kolorowe misy dekoracyjne do ogrodu to nie tylko oryginalne ozdoby; misy mogą również pełnić funkcje poideł dla ptaków. Wystarczy nalać do nich wody i ustawić w zacisznym miejscu.

Pięknie zaaranżowany ogród wpływa korzystanie na nasze samopoczucie, zwłaszcza gdy umożliwia nam obserwowanie przyrody. Misy dekoracyjne, które pełnią rolę poidełka przyciągają do ogrodu również motyle. Płytkie poidełka zapewniają owadom dostęp do świeżej wody, niezbędnej do przeżycia, zwłaszcza podczas upalnego lata.

Oryginalność mis ogrodowych, które znajdziecie w naszym sklepie, podkreślona jest ręcznym ich wykonaniem. Oznacza to, że nie ma dwóch takich samych mis, zatem to, co przede wszystkim je wyróżnia to niepowtarzalność. W misie wyrzeźbione są liście najróżniejszych gatunków drzew i krzewów. Kolorystyka rzeźbionych mis to harmonijne barwy natury: zielenie, lazurowe błękitny, piaskowe beże oraz żywe odcienie czerwieni i ochry.  Każda misa – poidło – wyrzeźbiona jest w zgodzie z urokiem natury. Znajdziecie w nich dostojne liście orzecha, fikuśne kształty chrzanu i łopianu, ulubiony liść Kanadyjczyków – klon oraz wiele innych. Dekoracyjna misa to modna ozdoba w nowoczesnym ogrodzie, tarasie i na balkonie.