Misy dekoracyjne do ogrodu

24 Products

Filtry
Wykonane
  • ,isa dekoracyjna laskowy brzask
   339,00 

   Mocna, jakby ciosana w kamieniu, faktura misy dekoracyjnej Laskowy Brzask sprawia dość surowe wrażenie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Ale po bliższym przyjrzeniu się widać, że surowość łagodzą liście winorośli, których kształt jest delikatnie odciśnięty w betonie.

   Jesienne kolory złotej pszenicy i brązu poprzetykane są delikatnym dodatkiem zieleni. Tak jak złoto-brązowe korony jesiennych drzew błyskają jeszcze gdzieniegdzie ostatnim zielonym listkiem. Misa LASKOWY BRZASK pochodzi z jesiennej kolekcji „Whispers and shadows”.

    

  • Misa dekoracyjna splątane winorośleMisa dekoracyjna splątane winorośle
   359,00 

   Ręcznie zdobiona misa SPLĄTANE WINOROŚLE – odciśnięte w betonie gałęzie i liście winorośli zostawiły w niej fantastyczny, ozdobny wzór. Ciemny niebieski i szarość przypominają barwy deszczowego, jesiennego nieba. Nieba, pod którym dojrzewają ostanie, późne owoce winogron. Orzechowy brąz to dodatkowy jesienny akcent — kolor dojrzałych kasztanów i opadających, suchych liści.

  • -25% rabatu
   269,25 

   Brązowo-złota patera z delikatnymi nutami pistacjowej zieleni ozdobiona jest błyszczącymi w słońcu szkiełkami w kolorze szmaragdowym. Owalny kształt misy podkreślony został płynnymi liniami.

  • Misa dekoracyjna KasztanowoMisa dekoracyjna Kasztanowo Brak
   399,00 

   Zgaszony niebieski i szarość to kolory zachmurzonego, stalowego jesiennego nieba. Dlatego te właśnie kolory ozdabiają misę do ogrodu KASZTANOWO. Niebiesko-szare barwy przywodzą też na myśl wodę, stąd delikatna faktura fal. Dodatkowym akcentem są liście kasztanowca, delikatnie odciśnięte w rzeźbie tej misy. A skoro pojawił się kasztanowiec, to jest też odrobina kasztanowego brązu. Pięknego, głębokiego jesiennego koloru.

    

  • Misa dekoracyjna Moda rosaMisa dekoracyjna Moda rosa Brak
   359,00 

   MODRA ROSA to dekoracyjna misa ogrodowa w niebiesko-srebrnych barwach. Zdecydowany niebieski kolor jest delikatnie patynowany srebrną szarością. Jak odbijająca niebieskie niebo szyba, pokrywająca się pomału późnojesiennym szronem. Niebiesko-szare barwy są tłem dla roślinnej faktury. Gałązki drzew iglastych i liście bluszczu delikatnie odciśnięte w betonie, wyglądają jak mroźne wzory na oszronionych oknach. Dzięki tym kolorom i fakturze woda zbierająca się w tej misie wygląda niesamowicie.

  • Misa dekoracyjna Szepty i cienieMisa dekoracyjna Szepty i cienie Brak
   359,00 

   Piękna faktura misy SZEPTY I CIENIE zwraca uwagę niespokojną fakturą fal. Przepływająca, falująca rzeźba łagodnie łączy ze sobą dwa nieczęsto spotykane w parze kolory — czerń i błękit. Ale dzięki miękkiej fakturze, obydwa kolory spokojnie się przenikają. To nietypowe połączenie coś nam jednak przypomina. Zimne, czyste jesienne niebo to błękit, czerń to nadchodzące znienacka, zaskakujące nagłym deszczem ciemne chmury. Takie niebo widoczne jest tylko przez moment, tuż przed niespodziewanym, gwałtownym deszczem.

  • Misa dekoracyjna Niebiesko miMisa dekoracyjna Niebiesko mi Brak
   359,00 

   Piękna faktura misy NIEBIESKO MI z delikatną fakturą, która wygląda jak rozedrgana powierzchnia wody. Ale pod żywą, błękitną powierzchnią zaskakuje ostry kontrast. Spód misy jest czarny jak bezgwiezdna noc. Delikatne, niebieskie rozedrganie rzeźby przełamuje zdecydowana, surowa faktura klonowych liści. Misa wygląda tak, jakby błękitna woda unosiła jesienne liście, które spadły już z drzew.

  • Misa dekoracyjna Karminowa kropla rosyMisa dekoracyjna Karminowa kropla rosy Brak
   359,00 

   Piękna faktura misy KARMINOWA KROPLA ROSY to zasługa liści bergenii. To ich kształt został delikatnie odciśnięty w betonowej rzeźbie. Dodatkowego uroku dodają jej drobne, czerwone kamyczki, jakby od niechcenia rozsypane po brzegu. Kolory nawiązują do jesiennej zmiany barw w koronach drzew. Zgaszona, wypłowiała zieleń, której brakuje już letniej energii, miesza się tutaj z karminową czerwienią. Taką, jak na czerwonych liściach klonów i bluszczy jesienią.

  • Misa dekoracyjna Sina mgłaMisa dekoracyjna Sina mgła Brak
   399,00 

   Ręcznie zdobiona misa SINA MGŁA Szaro-niebieska mgła, która unosi się nad jesienną rzeką, filtruje przez siebie zmieniające się barwy liści — orzechowe brązy, klonowe czerwienie i bukowe stare złoto. Faktura rzecznych fal pięknie wygląda wśród falujących na jesiennym wietrze ogrodowych traw. I podkreśla delikatny ruch tafli wody, która zbiera się w tej misie po deszczu.

  • Brak
   299,25 

   Ręcznie zdobiona misa HOKUS-POKUS to oryginalna rzeźba, którą można wykorzystać na wiele sposobów – nie tylko jako dekorację w ogrodzie i na tarasie, ale również w salonie, korytarzu, kuchni, czy gabinecie.

  • Brak
   299,25 

   Ręcznie zdobiona misa BABIE LATO, dzięki swojej kolorystyce oraz nieregularnej, falującej strukturze wyrzeźbionych linii pozwala zachować harmonię w każdym wnętrzu. Dekoracyjna misa BABIE LATO to klasyczna elegancja połączona z nowoczesnym stylem.

  • Brak
   299,25 

   Ręcznie zdobiona misa SPADAJĄCE LIŚCIE to połączenie elegancji z oryginalnością. Dekoracyjna misa w jesiennych odcieniach pachnącego cynamonu, szlachetnej miedzi i dojrzałego orzecha to doskonałe uzupełnienie aranżacyjne salonu i tarasu.

  • Brak
   399,00 

   Dekoracyjna patera o nieregularnym, kolistym kształcie z oryginalną fakturą. Wyrzeźbione w niej liście łopianu sprawiają wrażenia, jakby uwiecznione zostały w kamiennej misie przez wiatr mocą i zmiennością natury.

  • Brak
   399,00 

   Inspirowana dbałością o detale natury misa dekoracyjna. Wyrzeźbione w misie liście chrzanu w połączeniu z mocnymi barwami jesiennej czerwieni idealizują i harmonizują naturę, którą odzwierciedlają.

  • Brak
   399,00 

   Handmade Niepowtarzalna, ręcznie wykonana misa – patera dekoracyjna to wizualne bogactwo, które stanowi zjawiskową ozdobę do domu, na taras lub do ogrodu. Oryginalna i niepowtarzalna rzeźba Dekoracyjna misa z linearnymi rzeźbieniami, tworzącymi spiralne pręgi. Głównym akcentem poidełka są wyrzeźbione w nim liście. Dzięki harmonijnemu połączeniu kolorów turkusowego z seledynowym oraz akcentami złoceń…

  • Brak
   279,00 

   Ręcznie wykonana brązowo-zielona misa ozdobiona jest błyszczącymi w słońcu szkiełkami w kolorze bursztynowym. Kolory te harmonijnie podkreślają wyrzeźbione w misie kształt i fakturę liści orzecha włoskiego.

  Misy dekoracyjne do ogrodu

  Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z produkcją mis dekoracyjnych do ogrodu, szukaliśmy wytrzymałych materiałów. Wybraliśmy beton, bo chcemy, żeby nasze dekoracje ogrodowe mogły spędzać cały rok na świeżym powietrzu. Niezależnie od pogody i pory roku, misy dekoracyjne do ogrodu z naszego sklepu prezentują się tak samo pięknie. Specjalistyczny barwnik do betonu tworzy na powierzchni naszych mis warstwę przypominającą szkliwienie ceramiczne. Dzięki temu piękne kolory mis dekoracyjnych do ogrodu z naszej oferty nie blakną na słońcu i są odporne na wypłukiwanie przez deszcz. Kupując nasze misy dekoracyjne do ogrodu, kupujesz oryginalną, całoroczną ozdobę ogrodową.

  Misy dekoracyjne do ogrodu na wiosnę

  Ceramiczne szkliwienie, które tworzy się na powierzchni tych mis dekoracyjnych do ogrodu, sprawia, że nie straszny im wiosenny deszcz. Woda nie wsiąka w betonową misę, ale tworzy na niej mały zbiornik wodny. Dzięki temu nasze misy dekoracyjne do ogrodu mogą służyć jako poidła dla ptaków, które odwiedzają Twój ogród.

  Jeśli zastanawiałeś się nad tym, jak zachęcić więcej latających stworzeń — owadów i ptaków, do odwiedzin w Twoim ogrodzie, nasze misy dekoracyjne do ogrodu mogą Ci pomóc. Mały zbiornik wodny, który tworzy się na powierzchni tych mis, na pewno zwabi wróble i sikorki, które lubią korzystać z wodnych kąpieli. Nie tylko wiosną, ale też w upalne, letnie dni.

  Misy dekoracyjne do ogrodu odporne na letnie upały

  Proces wybarwiania, który stosujemy w produkcji tych mis dekoracyjnych do ogrodu, utrwala kolory. Dzięki temu nasze misy dekoracyjne do ogrodu są odporne na upały, a ich wybarwienie nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Niezależnie od tego, na jaki kolor misy się zdecydujesz, masz gwarancję, że pozostanie on taki sam przez lata.

  Upalne lato to zdecydowanie najpiękniejszy czas w ogrodzie. Bujna zieleń drzew i krzewów, z kolorowymi akcentami kwiatów i owoców. Misy dekoracyjne do ogrodu, które oferujemy w sklepie orlofrzezby.pl, będą dodatkowym barwnym elementem w Twoim ogrodzie. A dzięki wytrzymałym materiałom i trwałemu wybarwieniu, nasze misy dekoracyjne do ogrodu dotrzymają Ci towarzystwa nie tylko latem.

  Misy dekoracyjne do ogrodu na jesień

  Wzory na naszych misach dekoracyjnych do ogrodu to odciśnięte liście różnych drzew i krzewów. Te oryginalne faktury wspaniale wyglądają w towarzystwie jesiennych liści, opadających z drzew. Dzięki temu, że oferujemy misy o różnym wybarwieniu, kolory naszych mis dekoracyjnych do ogrodu możesz dobrać tak, żeby pasowały do roślin w Twoim ogrodzie.

  A kiedy złota, polska jesień zamieni się w burą, niekończącą się szarugę, misy z naszego sklepu pozostaną optymistycznym, barwnym elementem w Twoim ogrodzie. Nawet w najgorszy deszcz czy słotę, nasze kolorowe misy dekoracyjne do ogrodu przypomną Ci o ciepłych, słonecznych dniach w środku lata.

  Misy dekoracyjne do ogrodu wytrzymałe na zimowe mrozy

  Żywe kolory tych mis dekoracyjnych do ogrodu będą się też wyraźnie odcinać na tle białego śniegu zimą. Intensywne kolory zwabią ptaki, które z przyjemnością wykąpią się w zebranym w misie śniegu. Nie przejmuj się przymrozkami czy temperaturą poniżej zera. Misy dekoracyjne do ogrodu z naszej oferty są odporne na mróz i śnieg, a niskie temperatury nie mają wpływu na ich wygląd.

  Także podczas długich, zimowych miesięcy nasze misy dekoracyjne do ogrodu podtrzymają Cię na duchu. Ich kolory i faktury ożywią wspomnienie lata i pomogą złagodzić tęsknotę za cieplejszą pogodą. Misy dekoracyjne do ogrodu z naszej oferty będą ozdobą Twojego ogrodu przez cały rok.

  Misy dekoracyjne do ogrodu na wiele sezonów

  W sklepie orlofrzerzby.pl kupisz misy dekoracyjne do ogrodu, które zostaną z Tobą na wiele lat.

  Niezwykłą trwałość i wytrzymałość naszych mis zapewnia beton. Materiał odporny na zarówno na ulewne deszcze jak i wielkie upały. Elementem, który sprawia, że misy dekoracyjne do ogrodu z naszej oferty są tak wyjątkowe, jest technika barwienia. Dzięki używanej przez nas metodzie, na powierzchni mis tworzy się powłoka o wyglądzie szkliwionej ceramiki. Ta ona sprawia, że kolory naszych mis dekoracyjnych do ogrodu nie blakną i są wyjątkowo trwałe.

  Jeśli szukasz produktu trwałego i pięknego, a do tego cenisz ceramikę artystyczną i rzemieślnicze dzieła sztuki, nie mogłeś trafić lepiej. Misy dekoracyjne do ogrodu ze sklepu orlofrzezby.pl będą nieodłączną częścią Twojego ogrodu przez kolejne sezony.

  Całoroczne misy dekoracyjne do ogrodu i na taras

  Technika wybarwiania, którą stosujemy, produkując nasze misy dekoracyjne, została przez nas wybrana nie bez powodu. Po pierwsze, szkliwione wykończenie sprawia, że misy wyglądają jak kolorowa ceramika. Zapomnisz o tym, że masz do czynienia z naczyniem z betonu. Po drugie, dzięki użytemu sposobowi wybarwienia, misy ceramiczne nie tracą koloru. Są odporne na działanie promieni słonecznych i zachowują piękne wybarwienie na wiele lat (Pamiętasz? Najważniejsza jest dla nas trwałość). Misy dekoracyjne z naszego sklepu będą nieodłączną częścią Twojego ogrodu przez kolejne sezony.

  Misy dekoracyjne jako ozdoby do ogrodu znane i lubiane są już od wielu lat. Kolorowe, ręcznie wykonane misy cudownie prezentują się wśród ogrodowej zieleni oraz na tarasach, balkonach i patio. Ogrodowe aranżacje to z jednej strony modny minimalizm, z drugiej zaś – bogactwo natury. Kolorowe misy dekoracyjne do ogrodu to nie tylko oryginalne ozdoby; misy mogą również pełnić funkcje poideł dla ptaków. Wystarczy nalać do nich wody i ustawić w zacisznym miejscu.

  Pięknie zaaranżowany ogród wpływa korzystanie na nasze samopoczucie, zwłaszcza gdy umożliwia nam obserwowanie przyrody. Misy dekoracyjne, które pełnią rolę poidełka przyciągają do ogrodu również motyle. Płytkie poidełka zapewniają owadom dostęp do świeżej wody, niezbędnej do przeżycia, zwłaszcza podczas upalnego lata.

  Oryginalność mis ogrodowych, które znajdziecie w naszym sklepie, podkreślona jest ręcznym ich wykonaniem. Oznacza to, że nie ma dwóch takich samych mis, zatem to, co przede wszystkim je wyróżnia to niepowtarzalność. W misie wyrzeźbione są liście najróżniejszych gatunków drzew i krzewów. Kolorystyka rzeźbionych mis to harmonijne barwy natury: zielenie, lazurowe błękitny, piaskowe beże oraz żywe odcienie czerwieni i ochry.  Każda misa – poidło – wyrzeźbiona jest w zgodzie z urokiem natury. Znajdziecie w nich dostojne liście orzecha, fikuśne kształty chrzanu i łopianu, ulubiony liść Kanadyjczyków – klon oraz wiele innych. Dekoracyjna misa to modna ozdoba w nowoczesnym ogrodzie, tarasie i na balkonie.