Drewniana świnka skarbonka rozkładana

135,00 

Dla wszystkich tych monet (i nie tylko), które plączą się po portfelu, torebce lub kieszeni. Dla każdego, kto chce nauczyć dzieci oszczędzania. Dla przyszłych bogaczy (ponieważ bogactwo zaczyna się od oszczędzania). Dla miłośników zbierania, odkładania i gromadzenia. Dekoracyjna skarbonka, której transparentny front pozwala zobaczyć ilość odłożonych pieniędzy, zmotywuje do oszczędzania każdego.

Opis

Dla wszystkich tych monet (i nie tylko), które plączą się po portfelu, torebce lub kieszeni. Dla każdego, kto chce nauczyć dzieci oszczędzania. Dla przyszłych bogaczy (ponieważ bogactwo zaczyna się od oszczędzania). Dla miłośników zbierania, odkładania i gromadzenia. Dekoracyjna świnka skarbonka, której transparentny front pozwala zobaczyć ilość odłożonych pieniędzy, zmotywuje do oszczędzania każdego.

Skarbonka wykonana jest z drewna jesionowego oraz bezpiecznego dla dzieci szkła organicznego.

Skandynawski styl skarbonki pasuje do aktualnych trendów aranżacyjnych. Kolorystyka oraz faktura drewna dają wrażenie ciepła i przytulności. Klasyczny kształt skarbonki – świnka – stwarza sympatyczne skojarzenia z oszczędzaniem.

Skarbonka jest już pełna? Nie rozbijaj jej (i tak nie pęknie). Aby wyjąć oszczędności wystarczy rozłączyć dwie części skarbonki, które są połączone drewnianym kołeczkiem oraz śrubą z magnesem. Po opróżnieniu skarbonki możesz ją ponownie złożyć. Łatwo, prosto i szybko. Dzięki temu świnka skarbonka zostanie z Tobą na wiele lat.

Proponowane przez nas skarbonki są produktami wykonanymi ręcznie (nie pochodzą z taśmowej produkcji masowej). Materiały użyte do ich stworzenia są wysokiej jakości, solidne, trwałe i bezpieczne, a co ważne – poddawane są testom kontroli jakości (wszystkie zdały test śpiewająco).

Chcemy, by nasze dekoracje pozostały z Wami, jak najdłużej, dlatego też wybieramy drewno, jako materiał podstawowy.

Informacje dodatkowe

Waga0,49 kg
Wymiary22 × 18 × 4 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…

drewniana skarbonka świnka rozkładana

Drewniana świnka skarbonka rozkładana

135,00 

4 w magazynie